01. Ayrıcalıklar

DJI’ın Türkiye’deki ilk yetkili satış mağazaları Providyo tarafından açılmaktadır. Peki DJI ürününüzü bir Providyo mağazasından almak size ne kazandırır?

  • Providyo DJI Yetkili Satış Mağazasından aldığınız bir DJI ürünü kutudan hatalı çıkarsa, 14 gün içerisinde yenisi ile değiştirilir.
  • Mağazalarımızdan alınan bir DJI ürünü 2 sene boyunca standard DJI Global garantisi altındadır. DJI tarafından eğitilmiş teknisyenlerimiz cihazınızın garanti kapsamında ücretsiz onarımını 21 iş günü içerisinde tamamlayacaklardır.
  • Aldığınız bir DJI ürünü hakkındaki sorularınızı ve teknik taleplerinizi +90 538 083 64 40 numaralı whatsapp hattımız üzerinden ya da +90 216 334 0 354 numaralı müşteri hizmetlerimizden bize iletebilirsiniz.
  • DJI Yetkili Satış Mağazalarımızda satışa sunulan tüm ürünler orijinal ve lisanslı DJI ürünleridir.
  • Müşterilerimiz ücretli tamir ve servislerde öncelik hakkına sahiptirler. Bununla birlikte servis ücretlerini 25% indirimli olarak ödemektedirler.
  • DJI’ın Türkiye’deki tek Yetkili Teknik Servis noktası olan mağazalarımızda sadece yeni ve orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Servisimize ilettiğiniz cihazınızın servis çıkışında yenilendiğinden emin olabilirsiniz.
  • Servisimize teslim edilen DJI ürününüz maksimum 21 iş günü içerisinde tamir edilip kullanımınıza sunulmaktadır. Premium servis hizmetlerinde bu süre 2 gündür.
  • Konusunda yetkin satış danışmanlarımız ihtiyacınız olan teknik bilgiye ulaşmanızı ve en uygun olan modeli seçmenizde size yardımcı olacaktır.

02. Hakkımızda

Providyo, deneyimli kadrosu, DJI yetkili satış mağazaları ve yetkili teknik servisi ile Türkiye’nin ilk yetkili DJI mağazasıdır.

Satış ve satış sonrası (garanti, teknik servis) hizmetlerinde DJI ile 100% entegre olarak çalışan Providyo, global DJI politikalarını takip etmekte ve müşterilerine bu politikalar uyarınca hizmet vermektedir. Providyo satışın yanı sıra DJI Global tarafından Orta Doğu ve Afrika bölgesinde önerilen tek DJI teknik servisidir. Providyo mağaza sayısını arttırarak daha çok DJI müşterisine hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

- Banka Hesap Numaralarımız

HESAP ADI: REFLEKS MAĞAZACILIK İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

İŞ BANKASI: TR92 0006 4000 0013 4580 5530 13
GARANTİ BANKASI: TR40 0006 2000 5460 0006 2977 12
AK BANK: TR36 0004 6001 1088 8000 1291 13
YAPI KREDİ BANKASI: TR81 0006 7010 0000 0049 6324 73
QNB FINANSBANK: TR37 0011 1000 0000 0083 3939 43 

03. Müşteri Hizmetleri

DJI ile 100% entegre olarak çalışan Providyo Global DJI politikalarını takip etmekte ve müşterilerine bu politikalar uyarınca hizmet vermektedir.

“Üye girişi ile yapılan siparişlerde; tedarik kargo vb süreçler müşteri tarafından takip edilebilmektedir.

Cumartesi – Pazar günleri, tatil günleri olup, sevkiyatlar hafta içi değerlendirilmektedir.

Lojistik süreci Aras kargo tarafından gerçekleştirilmekte olup, tüm masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ürünlerimizde oluşacak herhangi bir problemde Providyo Yetkili Teknik Servisi’ne başvurmanız gerekmektedir.

E-mail yolu ile sipariş alınmamaktadır.

Birden fazla kampanya birleştirilemez.

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Providyo kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Alıcı, Satıcı’ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı ürün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun, 29188 Sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 29457 Sayılı Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince ilgili hükümlerin uygulandığını kabul ve beyan eder.

Satıcı gerekli gördüğü durumlarda, Alıcı’nın vermiş olduğu kişisel bilgiler ve fatura bilgileri gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. Satıcı siparişte sorun tespit ettiği durumlarda siparişi iptal eder.

Sözleşmenin kurulduğu tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza, vb.) olarak kabul edilecektir.
Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır.

Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Satıcı sorumlu değildir. Buna istinaden Satıcı, internet sitesindeki ürün niteliğinden, görselden, sayfa dizaynından veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak Alıcı, Satıcıdan hak iddiasında bulunamaz.

Sipariş tarihinden itibaren 2 gün içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır.

Alıcı, sipariş vermekle birlikte sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

Haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok problemi ile karşılaşılması ve/veya ürün stok eşleşmezliği ve/veya ürün fiyat bedelinde değişiklik gibi durumlarda sipariş iptal edilebilir. Sipariş iptali halinde Alıcı’ya ürün bedel iadesi ivedilik ile ifa edilir.”